הדמיית חדרי ילדים ותינוקות

הדמיית חדרי ילדים, נוער ותינוקות

חדר לילדים, נוער או לתינוקות צריך להיות מתוכנן בחכמה על מנת לתת מענה מרבי לכל צורכיהם השונים בהתאם לגיל – גן, בית הספר או תיכון.
אצלנו בטרידיגו מתמחים בעיצוב חדרי ילדים אישי ומיוחד תוך שימוש בתוכנת עיצוב מתקדמת אשר תציד בפניכם הדמיית תלת מימד מדוייקת לחלל המבוקש.

בין אם מדובר בתכנון אדריכלי של משחקיה לילד הרך, או ביצירת אווירה חינוכית על ידי עיצוב פנים בחדר הילדים שהחלו ללמוד בבית הספר, עליכם לקחת בחשבון את כל המרכיבים אותם אתם רוצים לתת לילדכם ושילדכם אוהבים בתוך עיצוב חלל החדר שעליו הם חלמו. חדר השינה של הילדים חייב להיות מאובזר במזרון אורטופדי מומלץ על מנת לשמור על בריאות הילד. דבר זה חשוב במיוחד בגילאים צעירים אבל גם בגילאים בוגרים יותר.

ניתן ממש לעצב את חדרו של הילד על פי הנושא האהוב עליו, ואפילו לשלב אלמנטים מיוחדים בתכנון ועיצוב אישי כמו לדוגמה מיטה שנראית כמו מכונית מירוץ מדגם מסוים, או ציורי קיר של יער קסום עם פיות לילדה. אתם תחליטו איזה חלום מטורף אתם תירצו להגשים לילד שלכם ואנחנו נעזור לכם להפוך אותו למציאות באמצעות תוכנה לעיצוב תלת מימד מתקדמת שנמצאת ברשותנו.

בין אם אתם אנשים פרטיים שמעוניינים לעצב את חדרו של ילדכם או ילדתכם בצורה מושקעת ואיכותית, או שאתם אנשי מקצוע מתחום האדריכלות או השיפוצים, אנחנו נבנה לכם מודל אדריכלי תלת מימדי, מדויק וצבעוני של החדר אותו תכננתם ונפיק לכם הדמיות עיצוב פנים אדריכליות פוטוריאליסטיות שימחישו לכם את העיצוב העתידי בצורה ברורה ומובנת.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן