הדמיות תלת מימד לבתים ובניניים

תהליך יצירת הדמיות תלת מימד לבתים

ביצוע והפקת הדמיות תלת ממדיות לבתים ומבנים מבוצעות על ידי אנשים שחיים תלת ממד, אנשים שמבצעים שנים הדמיות בעזרת תוכנות מידול ועיצוב גרפי, ואנשים שסיימו לימודי אדריכלות ועיצוב הפנים.

מדובר באנשים שמבינים היטב לקרוא תכניות אדריכליות ומבינים בדיוק איך יראה המבנה לאחר שבנייתו תושלם.

ההדמיות הממוחשבות נעשות בעזרת תכנות מידול, רינדור ועריכה שונות בהתאם לצורך, ובעזרת מחשבים בעלי ביצועים גרפיים גבוהים מהרגיל.

התהליך מתחיל בקבלת כל התכניות וההסברים אודות ההדמיה שהלקוח מעוניין לבצע. אנחנו עוברים על כל החומרים, ומוודאים שאין שום פרט שלא ברור לנו מול המתכנן של המבנה, ושאנחנו יודעים בדיוק איזה מבטים אתם רוצים לייצר מהתכניות.

לאחר שווידאנו שאנחנו מבינים את כל התכניות שקיבלנו מהלקוח, מתחיל שלב בניית המודל האדריכלי התלת ממדי שבו בונים את הסצנות השונות להדמיה שאותה רוצים להפיק.

בסיום בניית המודל אתם תקבלו מאיתנו את הסקיצות הראשונות ברזולוציה נמוכה על פי המבטים שביקשתם, בשלב זה תוכלו להעיר הערות לגבי עיצוב התמונה ותוכלו לקבל סקיצות נוספות עד לאישורכם הסופי.

אחרי שאישרתם את הסקיצות הסופיות של המבטים מתוך ההדמיה האדריכלית שבנינו בשבילכם, אנו נפיק את התמונות הסופיות ברזולוציה המבוקשת בהתאם לצורך (הדמיות עבור ברושור, פרזנטציה במסך גדול או אפילו בשביל שלט לאתר הבניה).

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן