הדמיות של חדרי אמבטיה ומקלחות

הדמיה אדריכלית לחדרי אמבטיה ומקלחות

תהליך הפקת הדמיות אדריכליות בתלת מימד לחדר האמבטיה מתבצע על ידי אפיון מדויק של כל מרכיבי החלל שעוצב על ידי אדריכל או מעצב פנים, או אפילו על ידי לקוח פרטי שמעוניין לעצב בעצמו את ביתו שלו.

ראשית יש להכין תכנית אדריכלית שכוללת את כל מידות חדר האמבטיה או המקלחת שאתם מתכננים, כולל מיקום מדויק של כל הכלים הסניטרים ומידותיהם, ומיקום הפתחים השונים – דלתות וחלונות.

רצוי מאד להכין בנוסף לתכנית האדריכלית תכנית פריסת קירות – שבה נוכל לראות את כל הריהוט והאביזרים השונים שברצונכם להתקין בחדר, כולל גדלים מדויקים (ואפילו את שם החברה, הדגם והצבע). האביזרים השונים כוללים אלמנטים שונים כמו דגם האסלה, דגם המקלחון או האמבטיה, דגם הדלתות, מראה, ארון הכיור וכד'.

כמו כן חשוב לציין בתכנית הפריסה את סוג החיפוי (רצוי דגם מדויק, אפילו לצרף תצלום), גובה החיפוי בקירות השונים, את סוג הריצוף ואת מיקומי השקעים והמפסקים החשמליים.

מרכיב נוסף שצריך לקחת בחשבון ואף לצרף בתכנית בסיסית הנו תכנית התאורה, שבה נראה את מיקומי המנורות השונות בצירוף פירוט הדגם, גוון התאורה ועוצמת ההארה.

בין אם אתם אנשי מקצוע כמו אדריכלים או מעצבי פנים, או שאתם קבלנים, יזמים או פשוט לקוחות פרטיים שרוצים לקבל מושג מוחשי לגבי נראות העיצוב העתידי של הבית שלכם אתם יכולים פשוט לפנות אלינו ולשלוח לנו את התכניות והחומרים שברשותכם ואנחנו נפיק עבורכם הדמיה אדריכלית ברמה גבוהה ומקצועית, ובמהירות מרבית.

אנחנו מספקים הדמיות לכל סוגי המבנים והחללים: הדמיות של בתים פרטיים, הדמיות בניינים, הדמיית וילות, הדמיות עבור תמ"א 38, הדמיות לחדרי שינה, הדמיות לחדרי ילדים, הדמיית סלון, וכל מבנה או חלל אחר שתצטרכו.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן