כמה עולה הדמיה של בית פרטי?

כמה עולה הדמיה אדריכלית לבית פרטי?

תמחור הדמיות אדריכליות לבית פרטי מתבצע ראשית על פי מספר החדרים שאתם רוצים להפיק להם תמונות, ומספר המבטים אותם אתם רוצים להפיק לחזיתות וחוץ המבנה. בין אם זה הדמיות פנים או חוץ חשוב לדאוג לפרטים אלו, על מנת שהעבודה תיעשה בצורה מקצועית והמדויקת ביותר.

בדרך כלל לכל חדר נבנה מודל נפרד שממנו יופקו התמונות המרונדרות מנקודות המבט השונות שמחמיאות ביותר לאותו חדר או איזור, ובדרך כלל לכל חדר או חלל מופקות לפחות שתי הדמיות תלת מימד אשר יראו בצורה הטובה ביותר את יתרונות

להדמיית החוץ נבנה מודל של פיתוח השטח בתוספת מודל מעטפת המבנה. אם אתם חושבים לבנות מאפס, תכנון בית פרטי עם B הוא דבר הכרחי ומדובר באחד השלבים הראשונים שעליכם לנקוט לפני תחילת פעילות הבנייה.


הדמיות חוץ מופקות על מנת להציג את החזיתות העיקריות של המבנה ועל מנת להציג את גינות המבנה במידה וצריך.

מחיר בניית מודל הדמיית פנים, או חוץ נקבע קודם כל על פי שטח המבנה, ובנוסף ניקח בחשבון את מורכבות המבנה או החלל המתוכנן, למשל במקרה והמבנה בנוי בצורה ייחודית ואמורפית או במקרה שיש צורך לבנות רהיטים ייחודיים לפי בקשה. להדמיות עיצוב פנים מחירים אינדיבידואלים משתנים בהתאם למספר החדרים וגודל השטח שתרצו לבנות לו הדמיית תלת מימד איכותית.

עלות בניית מודל פנים לחדר או חלל נעה משתנה בהתאם לגודל, מורכבות וכמות הפריטים בחלל הפנים, אבל כאשר מזמינים הדמיית חוץ של בית פרטי והדמיות פנים למספר חדרים לאותו הבית מחיר בניית המודלים של הפנים יהיה כלול במחיר בניית מודל החוץ והפקת כל התמונות (במינימום של 2 תמונות חוץ ו-6 תמונות פנים).

בניית מודל חוץ כולל פיתוח שטח לבית פרטי מחושב בהתאם לגודל ומורכבות המבנה ופיתוח השטח.

הפקת תמונה מהמודל התלת מימדי תעלה בהתאם לסוג ההדמיה אותה אתם רוצים להפיק – הדמיות חוץ או הדמיות פנים, ביום או בלילה.

זמני האספקה נעים בין 3 -21 ימי עסקים בהתאם לכמות העבודה ודרישות הלקוח.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן