הפקת הדמיות מקצועיות למטבחים

הדמיית מטבחים עבור יצרנים ומעצבים

הדמיות פנים אדריכליות למטבחים נעשות על פי תכניות הנגרות שמתקבלות מהנגרייה שמייצרת ומרכיבה את המטבח באמצעות תוכנת הדמיה ממוחשבת מתקדמת.

ההדמיה נועדה להמחיש את חלוקת המטבח לארונות, מגירות ומדפים, המחשת חומרי הגמר והבניה של הארונות, סוג משטח המטבח, מיקום ודגם הכיור והברז, מיקום התנור והכיריים, מיקום המקרר והמחשת חומרי הגמר והצבעים של החדר עצמו (קירות, ריצפה ותקרה) אותם הלקוח בחר עבור המטבח שלו. לתכנון מטבח תוכנה מיוחדת שמציגה סימולציה כמעט מדוייקת של המרחב והעיצוב שלו לבקשת הלקוח.

הפקת הדמיות אדריכליות של מטבח עבור הלקוח של יצרן המטבחים או המעצב, מקלה משמעותית על הבנתו של הלקוח את התכנון והעיצוב שנעשה עבורו, ומקל מאד על תהליך קבלת ההחלטה לאישור התוצאה הסופית על ידי הלקוח.

כמו כן, מן הסתם, כאשר לקוח מוציא אלפי שקלים ולפעמים גם עשרות אלפים על מטבח חדש, הוא מעוניין לראות בצורה ויזואלית כמה שיותר קרובה למציאות את המטבח החדש אותו אמור לקבל לפני שהוא מוציא כסף מכיסו, מה שקשה להעביר על סמך תכניות וסקיצות ידניות בלבד.

לכן כמובן שביצוע הדמיה תלת מימדית באמצעות תוכנה לעיצוב הבית עבור המטבח תענה באופן מוחלט על השאלה "איך הולך להראות המטבח החדש שלי?" ולא תשאיר ספקות אצל הלקוח לגבי מה שיקבל.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן