הדמיית עיצוב גינה

הדמיית עיצוב גינה

עיצוב הגינות הינו תחום מאד דינמי ואמורפי המכיל מגוון רב של אלמנטים המרכיבים את הגינה.

מעצבי גינות רבים נתקלים בבעיה מסוימת להמחיש את הגינה המתוכננת עבור הלקוחות, והלקוחות עצמם מתקשים להבין את העיצוב המתוכנן עבורם על ידי המעצב.

לצורך פתרון בעיה זו פיתחנו בארכיטק ארגז כלי המחשה במיוחד עבור קהל מתכנני הנוף.

חבילת ההמחשה לעיצוב הגינות כוללת תכניות המחשה צבעוניות ומפורטות לפרטי פרטים עם מבחר של כ-10,000 סוגי צמחים, עצים, ריהוטי גן, ריצופים וכל אלמנט אחר שנמצא בתכנון.

בנוסף אנו מייצרים הדמיות חוץ להמחשת הגינה בתלת מימד ברמה פוטוריאליסטית הכוללת את חזית המבנה, גדרות, חומות, שבילים, רחבות, בריכת שחייה ביתית, כל סוגי הריצופים מתוך מבחר ענק של טקסטורות, כל סוגי העצים שתבחרו, מסלעות, מטבחי חוץ, עשביות וצמחיה שונה, דשא וכל אלמנט אחר שיראה באותו מבט שעשה לו הדמיה.

קרה לכם שתכננתם גינה שניראתה בדמיון שלכם מושלמת עבור הלקוח עם כל האלמנטים שביקש – בריכה מפוארת, עצי פרי בוגרים, עצי זית עתיקים, מערכת סולארית להשקייה, מדשאות ירוקות ופינות זולה מהממות. ואותו הלקוח אינו מצליח להבין את הראש שלכם ולא רואה את אותה התמונה הברורה שנבראה בראשכם? תנו לנו לעזור לכם להפוך את התמונה שבניתם בראש למציאות! יותר לא תצטרכו לצייר עשרות סקיצות ולקבוע המון פגישות, אנחנו נעזור לכם לסגור את הפערים ולעשות תיאום צפיות אמיתי עם הלקוח.

חבילת ההמחשה מתאימה לכל סגנון עיצוב גינות שקיים – גינות פראיות, גינות ארץ ישראליות, גינות יפניות, גינות מודרניות, גינות גג, גינות קטנות, גינות עם בריכה, מרפסות ועוד.

חברת ארכיטק עובדת בשיתוף פעולה פורה ומוצלח עם הגננים הטובים ביותר בישראל, תוך דיוק בתוצאות ועמידה בלוחות זמנים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן