הדמיות חוץ של מבנים ובתים

הדמיות חוץ אדריכליות למבנים ונוף

כמתכננים, אדריכלים ואדריכלי נוף כאשר אתם מתכננים את חוץ המבנה, את החזיתות ואת פיתוח המגרש אתם מכינים תכניות שונות ומפורטות.

כשאתם רוצים להזמין הדמיית חוץ אדריכלית שתמחיש באופן מדויק את מה שאתם תכננתם ללקוח, כמו שאתם כבר בוודאי יודעים, אתם צריכים להעביר את התכניות שהכנתם כי ככה נוכל להפיק מהם הדמיות אדריכליות בצורה הכי מדויקת. בגלל שחשוב לנו שתקבלו תמונות שיעבירו בדיוק את החזון שלכם.

אחת התכניות היא תכנית פיתוח שטח שכוללת את שיפוע הקרקע, אופן סלילת השבילים (כולל השיפועים) וחומרי הבניה מהם אתם רוצים לבנות אותם (רצוי לפרט דגמים וגוונים מדויקים של היצרן אותו בחרתם). ניהול ואחזקת מבנים כולל אזורי החוץ שלהם הוא דבר חשוב בשמירה על ניקיון המבנה ועל קיום שירותים באופן סדיר לכל יושביו.

כמו כן תכנית נוספת שחשוב שתכינו, במידה ותכננתם את הגינה של הבית, תכנית שתמחיש את כל מיני הצמחים השונים שתכננתם לשתול ואת סידורם על הקרקע, ואלמנטים עיצוביים שונים כמו סלעים מזרקות או בריכות נוי.

בנוסף עליכם לשלוח תכניות מפורטות של כל חומרי הגמר והאלמנטים שברצונכם שירכיבו את חזיתות המבנה ואת גג המבנה (כולל תכנית גגות).

במידה ואתם רוצים להפיק הדמיית חוץ אדריכלית במצב לילה עם תאורה מלאכותית, רצוי שתכינו גם תכנית תאורה לגינה ולחזיתות המבנה.

חומרים נוספים שחשובים לביצוע ההדמיה, בעיקר כאשר היא מבוצעת במצב יום, הם צילומים של המגרש והסביבה שבה הוא ממוקם. וככה הדמיית הבית תיראה הכי קרוב למציאות שניתן.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
Call

דילוג לתוכן